Skrzynki gazowe - Strona internetowa Awigo

Przejdź do treści

Skrzynki gazowe wykonane z wysokiej jakości kompozytu poliestrowo-szklanego są estetyczne, trwałe i odporne na działanie warunków atmosferycznych. Wyposażone są one w specjalną powłokę z filtrem UV zapobiegającą blaknięciu kolorów. Tworzywo z którego wytwarzane są szafki zapewnia wieloletnią trwałość i nie wymaga konserwacji. Wszystkie modele dostępne są w następujących kolorach: beżowy, brązowy, jasnopopielaty, ciemnopopielaty, grafitowy, żółty.

Nasza firma oferuje również drzwiczki i skrzynki zarówno gazowe jak i rewizyjne wykonane z blachy stalowej ocynkowanej malowanej proszkowo. Kolory podstawowe to kolor biały, żółty oraz brązowy, chociaż istnieje możliwość malowania wyrobów na dowolny kolor z palety RAL zamówiony przez zleceniodawcę. Realizujemy wszystkie zamówienia na skrzynki o wymiarach do 200 cm.
Wyroby z blach nierdzewnych i kwasoodpornych wykonywane są w technologii zgrzewania punktowego oraz spawania w osłonie gazu szlachetnego TiG, a następnie miejsca spawania są szlifowane i nabłyszczane przy pomocy past polerskich.
    

Wszelkie prawa zastrzeżone Awigo
Wróć do spisu treści